נוף ילדות נולד מתוך חלום גדול!
חלום להקים בית חינוכי מיוחד ואיכותי.
בית שבו ילדים נהנים מקשר אמיץ וממנף עם הטבע, החברים, צוות המורים ועם עצמם.
בית חינוכי המספק לילדיו כלים חשובים לחיים בוגרים ועצמאיים ומעודד אותם להתמודד, להתנסות, לחוות ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם.
בית שבו המרחב הפיזי והאנושי מעודדים ילדים ללמוד ולהתפתח מתוך הנאה וסקרנות, לטפח את הייחודיות שלהם ולהפיק את המירב משנות ילדותם הכה משמעותיות.
בספטמבר 2011 (ב' באלול, תשע"א), בינות המרחבים הירוקים של מקווה ישראל, נפתחו לראשונה שערי נוף ילדות. ילדים נרגשים, מלווים בהורים נרגשים לא פחות, נכנסו אט אט אל הכיתה החדשה, המזמינה ופגשו בעיניהם המחייכות של צוות המורים. אז היה ברור לכל - החלום החל הופך למציאות!במהלך 12 השנים שחלפו מאז, עמלנו במרץ ודייקנו בעקביות את האג'נדה החינוכית שלנו. בתוך כך, ביססנו את מעמדו של נוף ילדות כבית ספר איכותי מהמעלה הראשונה, מוותיקי בתי הספר המונטסוריים בארץ.
כיום, נוף ילדות מתהדר בצוות גדול ומרשים, בעל הכשרה מלאה וניסיון עשיר בחינוך בכלל ובחינוך מונטסורי בפרט (המורים הוותיקים שלנו הצטרפו לנוף ילדות ממש עם פתיחתו!) ומקפיד, הקפדה יתרה, על יישום השילוב האופטימלי הכולל:
1. מודל חברתי-רגשי מדוייק היוצר אקלים חברתי מיטבי וקהילת ילדים חזקה ומגובשת.
2. תוכנית עניפה לפיתוח העצמאות והעצמיות.
3. תוכניות לימוד מונטסוריות עשירות ב-10 תחומי הדעת הנלמדים.

שילוב זה, מאפשר לילדי נוף ילדות להפוך לבוגרים הנהנים מתחושת מסוגלות גבוהה ומארגז כלים רחב וייחודי לחיים.
על כך יעידו, יותר מכל, 104 (!) הבוגרים והבוגרות שלנו, אשר סיימו את לימודיהם בנוף ילדות והשתלבו בהצלחה רבה בחטיבות ובתיכונים השונים. בלב אוהב ומלא גאווה אנו ממשיכים לעקוב אחר התפתחותם.
וכמובן, 142 ילדי וילדות נוף ילדות הזוכים למענה נרחב ומדוייק לצורכיהם הרגשיים, החברתיים והאינטלקטואליים.
זו היא לנו זכות גדולה לקחת חלק פעיל ומשמעותי בנוף ילדותם.

בברכת התפתחות פורייה והמשך הגשמת חלומות לכולכם,

שרון מנשה לוי
מייסדת בית הספר נוף ילדות


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.