כבוד

אנו מאמינים בכבוד של האדם לעצמו, לחברה ולעולם שמסביבו. כבוד הדדי זה מעצב את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית של כל ילד וילד ומאפשר לנו לפעול יחדיו כקהילה תומכת ואכפתית.
לומד עצמאי

"ילד שהוא עצמאי ואינו תלוי באחרים, מְשָקף בשמחתו ובתחושת ההישג שלו את בבואתו של הכבוד האנושי הנובע מתחושה של עצמאות".
מריה מונטסורי.

למידה אמיתית מתחילה בהיותנו ילדים ונמשכת כל חיינו, שנים רבות לאחר שחלפו שנות הגן ובית הספר. אנו מחויבים ללמידה בסביבה מובנית מותאמת, אשר מאפשרת לילד לפעול בצורה עצמאית מתוך חוויה ובחירה, המעוררת את דמיונו, מאתגרת אותו ומפתחת בו סקרנות, אהבת למידה ונטיות טבעיות אחרות הקיימות בו. למידה עצמאית מעצימה את הילד, בונה תושיה, יכולת קבלת החלטות ומנהיגות.
אחריות

לקיחת אחריות היא חלק בלתי נפרד מן הלמידה שלנו לחיים.

אנו מחויבים לפיתוח אחריות אישית, לימודית וחברתית אשר תאפשר לילד לגלות את עצמו ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי שלו, על מנת שיגדל להיות אדם עצמאי, שמח ומאושר.

האחריות משולבת בחופש בחירה הקיים בתוך גבולות ומסגרת אשר מלמדים את הילד להכיר את עצמו, נטיותיו ואהבותיו ולעשות בחירות נבונות התואמות את צרכיו.
קהילה

אנו מחויבים לבניית קהילה תומכת ואוהבת אשר מהווה בסיס לחיינו המשותפים בבית הספר ומחוץ לו. הילד לומד לעבוד בשיתוף פעולה, בקבוצה קטנה וגדולה, תוך פיתוח של יחסים בין אישיים. 

"העצמאות היא לא רק עניין של לעשות מה שאנחנו רוצים,
אלא גם של להיות מי שאנחנו רוצים להיות"


 

- מריה מונטסורי


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.